החלפת מנעולים

0
586

החלפת מנעולים לבחור במנעולים הטובים שיש

מנעול כולל בתוכו למעשה שני חלקים שהם הגליל והמנעול. כאשר אנו רוצים לפתוח את הדלת אנו מכניסים את המפתח אל חור המנעול, וסיבוב המפתח הוא זה שגורם למנעול להיפתח או להיסגר. חלק הגליל לעומת זאת הוא החלק שנכנס אל המשקוף נאחז בו וסוגר בחוזקה את הדלת. יש סוגים נוספים שונים של מנעולים החל ממנעול רגיל, מנעול פינים, ועד למנעול שמותאם לדלתות פלדלת ועוד, לכן על מנת לבחור את מה שיתאים לדלת שלכם ולבית שלכם בצורה איכותית חשוב לבחור במנעולן מקצועי בלבד.

החלפות מנעולים להחליף במהירות

החלפת מנעולים בכמה מקרים נפוצים, כמו למשל אם הפתיחה והסגירה של הדלת מתחילה להיות מלווה בקשיים ותקלות, המפתח לא נכנס לחור המנעול, הוא אינו מסתובב ועוד, לכן אל תחכו למצב בו תמצאו את עצמכם מחוץ לדלת ואתם לא יכולים להיכנס. צרו מיד קשר עם מנעולן מקצועי שידע לאבחן את התקלה ולתקן אותה באופן מקצועי. במקרה של פריצות חובה להזמין מיד מנעולן כדי להחליף את המנעול גם אם נראה לכם שהכל בסדר והגנב לא פרץ דרך הדלת, והמנעול לא נפגע. קיים חשש תמידי שפורץ לקח עותק של מפתח הבית. לכן אם חשוב לכם לשמור על בטיחות הבית ולמנוע פריצות לעתיד, חשוב גם לבצע החלפת מנעול תקופתית, שאינה יקרה וזה יעניק לכם הרבה ביטחון. גם במקרה של איבוד מפתחות המנעולן צריך להגיע מיד ולהחליף לכם את המנעול. 

החלפת המנעולים כדי ליצור הגנה מרבית

החלפה של מנעול לאחר הוא אחד מהפעולות הרבות והנפוצות שכל מנעולן אמור לבצע בקלות. הסיבות יכולות להיות רבות אם זה עקב פריצה, אובדן של מפתחות, תקלות שונות בעת פתיחת או סגירת הדלת שנתקעת עם המפתח וכדומה. חשוב לזכור שזה ממש לא פשוט להחליף מנעול מבלי לקבל עזרה עם ניסיון רב של מנעולן מקצועי, ומעטים יודעים שקיימים סוגים של החלפת מנעולים מורכבים ביותר ועל מנת להחליף אותם בצורה מוצלחת צריך להכיר היטב את המנגנון של המנעול. לכן כדי לקבל הגנה מרבית שהדלת שלכם מגנה על הבית שלכם חשוב לקבל שירות מקצועי הכולל רק החלפת מנעול מקצועית למלא הביטחון בבית שלכם.