מתח צף

0
1973
מתח צף

מתח צף – כי בטיחות היא ערך עליון בחשמל

אתם יכולים לדמיין את חייכם ללא חשמל?
תארו לכם בית שאין בו אור, תנור או מיזוג אוויר?
תארו לכם חדר ניתוח הפועל בצורה ידנית בלבד?
תארו לכם תחנת משטרה אשר אין בה מחשבים. הנקודה שאתם צריכים להפנים היא כי ללא ספק החשמל הוא אחד ההמצאות הגדולות ביותר של האנושות והוא משפר את איכות החיים שלנו בצורה מדהימה.
אך אנחנו חייבים להזכיר כי בשימוש לא נכון החשמל יכול לסכן אותנו ועל כן חשוב מאוד להקפיד על בטיחות כאשר אנחנו מדברים על חשמל. כאן בדיוק נכנס לתמונה מתח צף (זינה צפה) שהינו מרכיב מרכזי המונע התחשמלות. המשמעות של מתח זה היא כי אין מתח בין ההארקה לחלק מתכתי.
כך אתם יכולים להבין כי לא ניתן להתחשמל וזה שומר על הבטיחות שלנו בצורה הטובה ביותר שיש.

מתח צף – מה הקשר בין מתח לשנאי?

עליכם להבין כי המתח הצף לא נמצא סתם כך אלא הוא קיין תודות למרכיב הנקרא שנאי מתח צף.מתח צף
השנאי בנוי כך שיש בו שני סלילים אשר נפרדים זה מזה ואשר מבודדים אחד מהשני כך שגם לא קיים כל קשר גלווני ביניהם כך יוצא כי תודות לשנאי זה יש מתח משני שהוא מתח שהינו צף מה שאומר כי תודות לשנאי לא ניתן להתחשמל.
כך אתם יכולים להבין כי התפקיד של השנאי או טרנספורמטור בלשון העם הוא חשוב ביותר והוא אשר שומר על הבטיחות של האנשים.
המחוקק הבין מזמן את החשיבות של שנאים אלו והוא קבע בחוק כי יש להתקין שנאים אלו במגוון רחב של מקומות מבתי חולים ועד חצרות הבתים ולמעשה בכל מקום בו יש סכנה עקב שימוש במים אשר במגע עם החשמל יכולים לגרום להתחשמלות.

מתח צף – על מה אנחנו מקפידים בחברת ברק כח ג'נרל טרפו?

שנאים הם ההתמחות של חברת ברק כח ג'נרל טרפו וניתן לומר כי אנחנו החברה המובילה בארץ לייצור טרנספורמטרים.
אנחנו מייצרים את כל סוגי השנאים בכל הגדלים ועושים זאת תוך הקפדה עצומה על איכות השנאים. אנחנו יודעים לתפור שנאי מיוחד לכל דרישה תוך שאנחנו מקפידים לספק את השנאים במהירות הגדולה ביותר שיש וללא פגיעה באיכות הייצור של השנאי.
החברה חרטה על דגלה את כל נושא השירות המובחר והדבר בא לידי ביטוי בכל פעולה ופעולה שלנו ובכל קשר שלנו עם הלקוחות שלנו שהם החשובים לנו ביותר.

SHARE
Previous articleשיש למטבחים
Next articleהובלות