עורך דין לדיני עבודה

0
1743
עורך דין לדיני עבודה
עורך דין לדיני עבודה

עורך דין לדיני עבודה – גם לעובדת בהיריון

עבודה היא חלק מרכזי כל כך בחיינו ובכך אין ספק. רבים יטענו כי לצד הזוגיות עבודה היא הדבר החשוב ביותר שעליו אנחנו צריכים לתת את הדעת ואת זאת חשוב לזכור. על כן אין להתפלא כי רוב הישראלים משקיעים משאבים עצומים בעבודה שלהם ונותנים את כול כולם בכדי להצליח במקום העבודה ולהותיר חותם עז על עבודתם. ניתן לומר בפה מלא כי מקום עבודה איכותי הוא דבר שישראלים רבים מחפשים אחריו ועושים כל מאמץ בכדי להצליח בו. הצרה היא שלא משנה כמה נשקיע בעבודה אנחנו לא יכולים להיות בטוחים כי לא ניקלע לבעיה במקום העבודה. למה הכוונה אם ניקח לדוגמא עובדת בהיריון אשר השקיעה את נשמתה בכדי להצליח במקום העבודה הרי שפעמים רבות ההשקעה שלה כלל לא מעניינת את הבוס שלה וברגע שהיא נכנסת להיריון והדבר מובא לידיעתו הוא מחליט לפטרה. פיטורי עובדת בהיריון הם נפוצים יותר ממה שאתם חושבים על אף שהם בניגוד לחוק. המעסיק מנצל את כוחו הרב ורומס את זכויות העובדה בהיריון ולמעשה מעמיד אותה בפני מציאות קשה ביותר שבה היא עתידה ללדת תינוק והעתיד הכלכלי שלה לוטה בערפל.

עורך דין לדיני עבודה – אז מה לעשות אם פיטרו אותי בהיריון?

אם פיטרו אותך בעת היריון בשום פנים ואופן אסור לך להשלים עם המצב ואת צריכה לעשות הכול בכדי להילחם בעבירה החמורה הזאת על החוק. הדבר הראשון שמומלץ שתעשי הוא לפנות אל עורך דין לענייני עבודה. עורך דין זה ייעץ לך בדיוק כיצד עליך לפעול בכדי להילחם בגזרה הנוראה הזאת ובכדי לעמוד על זכויותיך. עליך להבין כי ייעוץ משפטי הוא חיוני והכרחי אם את רוצה להבטיח כי לא תיקלעי לקושי ובעיות. ככל שהייעוץ המשפטי יהיה יותר טוב כך סביר להניח שתשמרי על עבודתך וכך תוכלי לחזור לעבודתך אחרי חופשת הלידה בהתאם לחוק ולדינים הקיימים ואת זאת חשוב שתזכרי.

עורך דין לדיני עבודה – על עורך דין דוד בר חוה שמעתם?

עורך דין דוד בר חוה ייצג כבר עשרות רבות של נשים אשר פוטרו בניגוד לחוק בעת ההיריון. עורך דין לדיני עבודה בר חוה יעשה לילות כימים בכדי להבטיח כי אתן לא תקופחו וישתמש בכל כישוריו המשפטיים בכדי לעמוד על הזכויות שלכן. עורך דין בר חוה לא מוכן להתפשר על הזכויות של הלקוחות שלו והדבר בא לידי ביטוי בכל ייצוג משפטי שהוא נותן.