טיולים מאורגנים לחו"ל

0
2858

הישראלים אוהבים מאד לראות עולם, בהזדמנויות רבות הם יוצאים לחופשה זוגית, משפחתית או עם חברים.
חברת מעוף הציפור היא חברה המארגנת טיולים מאורגנים לחו"ל בדרך שונה ובחשיבה יצירתית. לגלות מקומות חדשים בארצות שכמות התיירים המגיעים אליהם היא מועטה. להיחשף לתרבויות ייחודיות שנשמרו לאורך שנים רבות ולצבור חוויות שונות שיישארו בזיכרון שלנו עוד שנים רבות.
דוגמאות לחלק מהטיולים המאורגנים לחו"ל
אביב ביפן
להתבונן בפריחת הדובדבן (סקורה) בקיוטו, לטפס על הרים גבוהים כדי לחוות עם המוני היפנים את יופיים עוצר הנשימה של המקדשים השונים, וללמוד על תרבותם הייחודית של היפנים. להתפעל מהסדר ומהניקיון המופתי בכל מקום, ליהנות מהנסיעה ברכבות המהירות בין הערים השונות, להתפעל מגורדי השחקים, ממרכזי העסקים השוקקים של טוקיו, ממסעדות מיוחדות, ומסיור ברובעים ייחודיים כמו הראג'וקו ובמתחמי האופנה.
יפן היא מהארצות הבודדות בעולם שבה רב הנסתר על הגלוי באופן ההתנהלות של תושביה, מדובר במדינה שצורת ההתנהלות בה ברבדים רבים שונה מאד משאר ארצות העולם. הכול בה מעניין, מרתק וסוחף ולכן מרגע שראית וחווית, תרצה לשוב אליה.
מסלול טיול מאורגן לרוסיה
טיול המתמקד בשתי הערים החשובות והיפות ביותר ברוסיה – מוסקבה וסנט פטרסבורג, תוך סקירה היסטורית מרתקת של הערים הללו, גם ישראלים שכבר ביקרו כן ייהנו לגלות בהן עולמות חדשים שנסתרו מעיניהם בביקורים הקודמים
גואטמלה ומקסיקו
חקר התרבויות של המאיה והאצטקים, המסורות שנשמרו שנים כה רבות, המבנים, הפירמידות והנופים המרהיבים
הטיול לבוטאן סיקים ודארג'ילינג
מדינה מבודדת ומסקרנת במיוחד שלא נחשפה כלל לעולם המערבי ולפיתוחים הטכנולוגיים במאות השנים האחרונות. רק לפני כחמישים שנה, פתחה המדינה את שעריה לתיירים שנהנים מטבע בתולי נופים פסטורליים ומבנים ארכיטקטוניים מיוחדים.
טיול מאורגן לאינדונזיה – כולל האיים ג'אווה, סולווסי, ובאלי
טיול ייחודי למדינה הצעירה, המרתקת והמודרנית סינגפור, וממנה נמשיך לאיי אינדונזיה שכמעט שלא שומעים עליהם, אשר מהווים מסלול המקשר בין אסיה לאוקייניה בכל הקשור לתרבות, היסטוריה וגיאוגרפיה.
לקוחות החברה שנסעו אתנו לטיולים מאורגנים בחו"ל מלאי התפעלות מהידע המעמיק של המדריכים השונים, מהיחס האישי, המבין והמתחשב שהם חלק מהותי בתפיסת העולם של מנהלי החברה ועובדיה. שיתוף הפעולה והעזרה החריגה והחיובית והלמידה האין סופית לאורך כל הטיול, הפכו את הטיולים המאורגנים לחו"ל של מעוף הציפור לחוויה יוצאת דופן, ורבים מהלקוחות שנהנו מאוד בטיול אחד, בודקים כבר את האפשרות להצטרף לאחד מהטיולים המרתקים הנוספים שאנו מארגנים לאורך השנה ברחבי הגלובוס.

לפרטים אודות טיולים מאורגנים לחו"ל ויצירת קשר לחצו כאן