הקפאת הליכים

0
2071
הקפאת הליכים

האם תהליך הקפאת הליכים יוכל להתאים לכם?

ניהול של חברות שונות בישראל זה לא דבר פשוט כי יש הרבה קשיים, אתגרים ומתחרים שאיתם צריך להתמודד.
לכן ברור מדוע גם אתם, כמו רבים אחרים, לא לגמרי בטוחים מה נכון לעשות בכל רגע.
אחד מהמצבים המורכבים ביותר שחברה עלולה להיקלע אליהם זה מצב של חדלות פירעון שכן זה מצב שבו החברה לא יכולה להחזיר את חובותיה והנכסים שיש לה לא מספיקים למימון החובות.
במידה וגם אתם נמצאים בסיטואציה הזאת כדאי שתדעו שאחת מהאפשרויות שעומדות בפניכם היא
הקפאת הליכים ובהחלט כדאי לבדוק זאת לעומק. האפשרות של הקפאת הליכים יכולה להתאים במקרים מסוימים והיא כוללת את צירופו של שותף שישקיע בחברה ובכך יכניס לה כספים.
במידה ומישהו משקיע, רוכש חלק או אל כל החברה, ניתן כך לשקם אותה ובעתיד אולי החברה תוכל לצאת מהחובות שאליהם היא נקלעה.

הקפאת הליכים – איך עושים זאת בפועל?

כדי לבצע הקפאת הליכים צריך כמובן עו״ד שמומחה בתחום הזה כי מדובר על תהליכים משפטיים שצריך להיות כמה שיותר בקיאים בהם. הקפאת הליכים
במסגרת הקפאת ההליכים במשך 9 חודשים לא יוכלו הנושים לעשות דבר כדי לנסות לקבל את מה שמגיע להם, עובדה שתיתן לחברה זמן להתאושש ולנסות לעמוד על רגליה מחדש.
כדי שתוכלו להתמודד טוב יותר עם כל הצפוי לכם וכדי שהדברים יתנהלו כמו שאתם מתכננים, כדאי יהיה לפנות אל עורך דין פשיטת רגל , שמגיע עם ניסיון רב שנים בתחום של
הקפאת הליכים כך שאיתו אתם יכולים להיות בטוחים שאתם במקום הנכון.

הקפאת הליכים – שירות שזמין תמיד ללקוח

כולנו יודעים שבישראל של ימינו לא חסרים אנשי מקצוע שעוסקים בתחום עריכת הדין אך לא כולם מבינים בענייני הקפאת הליכים.
לכן חשוב תחילה לבדוק שאתם פונים אל אדם שלמד את הדברים לעומק ושצבר בתחום ניסיון ורק לאחר מכן להחליט באיזו טקטיקה אתם בוחרים לפעול.
במקרה של עו״ד פשיטת רגל אתם תראו שיש מי שחושב עליכם, מכיר את החוק ונשאר זמין עבורכם בכל עת. לכן, בין אם אתם חושבים למכור את החברה, לסגור אותה או לבצע כל פעולה אחרת שתשנה את עתידה, הרי שכדאי יהיה להתייעץ עם אדם כמו עורך דין מומחה לפשיטת רגל.
אתם מוזמנים לפנות אליו עוד היום, לקבוע פגישה ולראות כיצד ניתן יהיה להציל את החברה מהמצב שאליו היא נקלעה כי חבל על כל יום שבו אתם דוחים את העניין.

 

אולי יעניין אתכם לקרוא גם בנושא זה – פשיטת רגל לעסקים קטנים וגדולים