זיפות גגות

0
3403
זיפות גגות

החלטתם שאתם זקוקים לבידוד גגות?
ישנן מספר פעולות שאסור לכם בשום פנים לוותר עליה לפני שאתם מבצעים כל סוג של איטום, בידוד או זיפות גגות . למשלאיתור נזילות, ניקיון הגג והתקנת שיפועים.

איתור נזילות חייב להתבצע על ידי אנשי מקצוע ובכך תוכלו להפטר מהנזילות לתמיד.
בין אם אתם מתכוונים לבצע זיפות גגות או איטום גגות ביריעות ביטומניות הבדיקה הראשונית לגילוי נזילות יכולה להציל אתכם מהוצאת כספים מיותרת ומשיכה של הפרויקט לאורך יותר מדיי זמן.

אנו ממליצים לכם לקרוא גם על איטום גגות מקצועי ויסודי לשקט הנפשי שלכם

למה חשוב לבצע איתור נזילות לפני שעושים זיפות גגות ?

אפשר לומר שלא ניתן לבצע ניתוח באדם לפני שיודעים היכן הבעיה, נכון? זיפות גגות
אף מנתח לא אומר ״בואו ננתח״ לפני שהוא יודע בדיוק מה הוא צריך לעשות.
הדבר דומה בעצם לביצוע איטום לפני שיודעים היכן ישנן תקלות או נזילות.
אם תבצעו זיפות גגות או איטום גגות טרם בדקתם היכן הנזילות, ייתכן שכל עבודת האיטום שביצעתם היא לשווא. חשוב ביותר שאיתור הנזילות ייעשה על ידי איש מקצוע בעל ניסיון, שיקול דעת ומהימנות.
מדובר במומחה איטום שמבצע שלוש בדיקות שונות ולפיהן יודע לומר מה מצב הגג, היכן נמצאים כל הליקויים שגורמים לנזילה ומה הגורם.
לאחר בדיקות נזילה, ניתן להתחיל בטיפול.

לאחר איתור הנזילות, רצוי ואף חובה לבצע ניקיון של הגג.
לפני כל תהליך של איטום או זיפות גגות, ניקיון של הגג הוא קריטי.
פעמים רבות לכלוך מצטבר במגוון מקומות, למזל במרזבים. ישנן שאריות צבע ישן או שאריות של איטום ישן את כל אלו צריך להסיר ולהביא את הגג למצב שבו אין שום חציצה בין הגג עצמו לבין חומר האיטום.
זיפות גגות מחייב ניקיון יסודי של הגג, שכן שללא ההכנות המוקדמות הזפת עלולה להתייבש, להתעקם, להסדק או להתפרק מהגג, מה שיפגע באיכות האיטום.

לאחר ביצוע כל עבודות ההכנה ולפני זיפות גגות

חשוב לבדוק האם נדרשת התקנת שיפועים יש לפעמים גגות שבהם הזוויות והשיפועים גורמים להיקוות של מים, מים שעלולים לחלחל דרך האיטום ולגרום לנזילות ונזק.
התקנת שיפועים מתבצעת באמצעות חומר שנקרא בטקל והוא בעצם חומר שניתן ליצור באמצעותו שיפועים שינתבו את המים לכיוון המרזבים על מנת לנקזם החוצה מן הגג.
ללא ביצוע שיפועים, גגות מסוימים עלולים לסבול מנזילות גם לאחר ביצוע איטום.
חברת איטום מקצועית תמליץ לכם בדיוק על סוג האיטום שאתם זקוקים לו (זיפות גגות או יריעות ביטומניות או גם וגם) ובנוסף תוכל לבצע בדיקת נזילות וניקיון מקיף.

לחצו כאן לקבלת מידע נוסף על זיפות גגות במחיר אטרקטיביי